Czy inteliLex jest dla mnie?

Jeśli pracujesz z dokumentami, szczególnie dużą ilością dokumentów trudnych w standaryzacji (takich, które są robione wyłącznie ze wzorów), inteliLex jest dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży prawniczej, ubezpieczeniowej czy jakiejkolwiek innej.

Czego potrzebuję, aby zainstalować inteliLex?

inteliLex działa w ramach Microsoft Word, dlatego potrzebny jest MS Word 2016 lub nowszy. Znane są problemy techniczne MS Word 2016 związane z działaniem wszystkich wtyczek, dlatego rekomendujemy instalację innej wtyczki najpierw np. Wikipedia, aby sprawdzić poprawność działania MS Word. Wtyczka jest w prosty sposób instalowana z Microsoft AppSource lub ze sklepu w ramach MS Word (dla aplikacji lokalnych).

Czy mogę wypróbować inteliLex?

Tak, konto demo korzystające z ograniczonej bazy ogólnodostępnych dokumentów jest dostępne dostępne dla każdego, kto chce sprawdzić jak działa inteliLex. Aby używać swoich dokumentów wymagany jest zakup subskrypcji.

Jak mogę zarządzać swoją organizacją i jej dokumentami w inteliLex?

inteliLex udostępnia Portal Klienta, za pomocą którego możesz zarządzać organizacją (np. użytkownikami) i jej dokumentami (dodawać nowe/usuwać niepotrzebne).Uwaga: jeden adres e-mail może być użyty tylko w jednej organizacji.

Jakie rodzaje dokumentów mogę przetworzyć?

System przetwarza pliki docx (standardowy format MS Word).

Czy moje dane są bezpieczne?

inteliLex używa wielu środków zabezpieczających dostęp do danych takich jak szyfrowanie oraz korzystanie jedynie ze sprawdzonych dostawców infrastruktury, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Co więcej, anonimizujemy dane osobowe, co oznacza, że są one automatycznie usuwane z Twoich dokumentów gdy tylko zaczynamy je przetwarzać i dane osobowe nie są potem przechowywane w inteliLex. Dokumenty po przetworzeniu także są usuwane z systemu.

Czy ktokolwiek spoza mojej organizacji będzie widział moje klauzule?

Nie. Sugestie generowane przez inteliLex opierają się wyłącznie na dokumentach z Twojej bazy, więc tylko osoby z Twojej Organizacji będą miały do nich dostęp.

Czy wyszukiwarka w moim komputerze nie robi tego samego?

Zdecydowanie nie. W standardowej wyszukiwarce musisz dokładnie wiedzieć, czego szukasz. inteliLex dostarcza sugestii automatycznie, bazując na kontekście i robi to w Microsoft Word, więc nieporównywalnie szybciej niż wyszukiwanie kawałków dokumentów w konkretnych dokumentach przechowywanych w wielu źródłach.

Jak narzędzie radzi sobie z nieaktualnymi klauzulami?

Gdy tylko jakiś nieaktualny dokument zostanie usunięty z inteliLex, klauzule w nim zawarte nie będą brane pod uwagę przez algorytm dostarczający podpowiedzi.

Jak mogę kupić inteliLex dla swojej organizacji?

Wystarczy wejść na intelilex.net/cennik , wybrać rodzaj subskrypcji, a następnie zarejestrować swoją organizację i dokonać zamówienia w Portalu Klienta. W trakcie procesu rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z dalszymi informacjami.

Czy mogę zwiększyć liczbę subskrypcji?

Tak, w każdym momencie. Cena za nowe subskrypcje dodane od razu będzie proporcjonalnie niższa w stosunku do czasu, jaki minął w danym okresie rozliczeniowym. Aby to zrobić wystarczy wejść do Portalu Klienta i zwiększyć subskrypcję.

Czy mój język jest wspierany?

inteliLex może być użyty do każdego języka, jednak nasze algorytmy anonimizacji oraz sugestii są zoptymalizowane obecnie pod język polski. To oznacza, że zanonimizujemy i dostarczymy podpowiedzi dla innych języków, ale mogą one nie być tak samo dobre jak dla polskiego. W najbliższej przyszłości algorytmy będą zoptymalizowane także dla języka angielskiego.

Jak wyglądają płatności?

inteliLex jest płatny miesięcznie i podlega automatycznemu odnowieniu na 7 dni przed początkiem nowego okresu rozliczeniowego. Dlatego też wszystkie zmiany wchodzące w życie z kolejnym okresem (zwiększenie od kolejnego okresu liczby subskrypcji lub zmniejszenie liczby subskrypcji) muszą być przeprowadzone najpóźniej na 7 dni przed nim poprzez e-mail support@intelilex.net .

Ikona wtyczki jest nieaktywna, nie da się jej uruchomić. Co zrobić?

Może to być spowodowane pracą na pliku typu .doc (dawny format MS Word). Na tego typu plikach MS Word 2016 i nowsze pracują w “trybie zgodności”, który wyłącza niektóre funkcje, w tym wtyczki. Aby temu zapobiec, zapisz plik w formacie .docx (Plik -> zapisz jako -> .docx).